Pododbori SKD “PROSVJETA” 2020.

1 BELI MANASTIR
Dejan Jeličić, predsjednik
Bojana Kurlagić, zamjenica predsjednika
Predrag Stojanović, sekretar
2 BIJELO BRDO
Saša Popadić, predsjednik
Tihomir Sekeruš, zamjenik predsjednika
Vesna Vujić, sekretar
3 BOBOTA
Svetislav Mikerević, predsjednik
Đurđica Nedić, zamjenica predsjednika
Gordana Toma, sekretar
4 BOROVO
Radmila Latas, predsjednica
Tihomir Jakovljević, zamjenik predsjednice
5 BRŠADIN
Milomir Marunić, predsjednik
Ljiljana Andrić, zamjenica predsjednika
Slobodan Seferović, sekretar
6 BUJŠTINA UMAG
Milić Jagrović, predsjednik
Cvetko Jovanović, zamjenik predsjednika
Nikola Stojanović, sekretar
7 DALJ
Stevan Babić, predsjednik
Mirjana Novaković, zamjenica predsjednika
Dragoljub Ocić, sekretar
8 DARDA
Mirko Marković, predsjednik
Milorad Nenadović, zamjenik predsjednika
Dejan Gazdić, sekretar
9 DARUVAR
Srđan Bojčić, predsjednik
Jasmina Trkulja, sekretar
10 DVOR
Marijan Janošević, predsjednik
Milan Nišević, zamjenik predsjednik
Dušica Adamović, sekretar
11 GOMIRJE
Miladin Vukelić, predsjednik
Petar Mamula, zamjenik predsjednika
Nikola Stipanović, sekretar
12 GRUBIŠNO POLJE
Ilija Mandarić, predsjednik
Mihajlo Vučan, zamjenik predsjednika
Ranko Šopalović, sekretar
13 HRVATSKA KOSTAJNICA
Irena Bekić, predsjednica
Dragica Stojnić, zamjenica predsjednice
Đorđe Ljubenković, sekretar
14 JAGODNJAK
Nemanja Šalajić, predsjednik
Dragana Vujaklija, zamjenik predsjednika
Nada Šalajić, sekretar
15 KARLOVAC
Milan Lapčić, predsjednik
Vlado Dražić, zamjenik predsjednika
Dragan Narančić, sekretar
16 KISTANJE
Rastivoj Bezbradica, predsjednik
Milica Tomasović, sekretar
17 KNEŽEVI VINOGRADI
Svetlana Šmrčković, predsjednica
Predrag Petrović, zamjenik predsjednice
Milena Tomić, sekretar
18 KNIN
Branko Čolović, predsjednik
Branko Vasiljević, zamjenik predsjednika
Ksenija Sinobad, sekretar
19 KORENICA
Đević Mirjana, predsjednica
Milica Glumac, zamjenica predsjednice
Biljana Kalember, sekretar
20 KRNJAK
Milena Bižić, predsjednica
Slobodan Kunić, potpredsjednik
Perica Matijević, sekretar
21 MALI GRADAC
Željka Marčinko, predsjednica
Janko Likar, zamjenik predsjednice
Duško Gruborović, sekretar
22 MARKUŠICA
Aleksandar Vukov, predsjednik
Nikola Medić, zamjenik predsjednika
Danijela Adžić, sekretar
23 MORAVICE
Novica Vučinić, predsjednik
Milan Vukelić, zamjenik predsjednika
Dejan Jakšić, sekretar
24 MOSLAVINA – GAREŠNICA
Zoran Blanuša, predsjednik
Radošević Nikola, zamjenik predsjednika
Bojana Birač, sekretar
25 NEGOSLAVCI
Milenko Bajić, predsjednik
Sofija Bajić, zamjenica predsjednika
Mirjana Prodanović, sekretar
26 NOVA GRADIŠKA
Tendžerić Ognjen, predsjednik
Gazibradić Miroslav, zamjenik predsjednika
Starivlah Ranka, sekretar
27 OKUČANI 
Sanela Martinović, predsjednica
Vesna Trčić, zamjenica predsjednice
Milan Ninković, sekretar
28 OSIJEK
Zdenko Čikara, predsjednik
Velibor Zirojević, zamjenik predsjednika
29 OSTROVO
Desimir Panić, predsjednik
Snežana Jovanović, zamjenica predsjednika
Nikolina Gagulić, sekretar
30 PAČETIN
Petar Musić, predsjednik
Đorđe Đaković, potpredsjednik
Miroslav Šašlić, sekretar
31 PETRINJA
Mara Vilus, predsjednica
Dušan Babić, zamjenik predsjednice
32 PULA
Saša Andrić, predsjednik
Olja Fazlović, zamjenik predsjednice
David Salaj, sekretar
33 SISAK
Milan Stojaković, predsjednik
Jasna Korovljević, zamjenica predsjednika
34 SLATINA
Pavlović Ljubinka, predsjednica
Radmila Ponorac, zamjenica predsjednice
Zlatko Kolar, sekretar
35 SLAVONSKI BROD
Zoran Ratković, predsjednik
Gatarević Ratko, zamjenik predsjednika
Vasilić Branko, sekretar
36 SPLIT
Momčilo Rusić, predsjednik
Ana Lunić, zamjenica predsjednika
Zoran Nenadić, sekretar
37 TRPINJA
Dajana Živanović, predsjednica
Mladen Radić, zamjenik predsjednice
Zorana Vukajlović, sekretar
38 UDBINA
Tatjana Čanković, predsjednica
Mileva Tomić, zamjenica predsjednice
Dane Dukić, sekretar
39 VELIKI POGANAC
Ljubiša Grubačević, predsjednik
Dejan Ostojić, zamjenik predsjednika
Aleksandra Grubačević, sekretar
40 VERA
Branko Kostić, predsjednik
Dalibor Živanović, sekretar
41 VIROVITICA
Liljana Vukomanović, predsjednica
Rade Kramar, zamjenik predsjednice
Branka Radulović, sekretar
42 VOĆIN
Dragica Vučković, predsjednica
Pero Živković, zamjenik
Jelena Vučković, sekretar
43 VOJNIĆ
Nada Malbaša, predsjednica
Mile Knežević, zamjenik predsjednika
Diana Eremić, sekretar
44 VRGINMOST
Senka Crevar, predsjednica
Ljuban Kukulj, zamjenik predsjednice
Milena Vorkapić, sekretar
45 VUKOVAR
Milenko Živković, predsjednik
Milica Šarčević, zamjenica predsjednika
Branislav Dimitrijević, sekretar
46 ZAGREB
Aneta Vladimirov, predsjednica
Milijana Nožinić, zamjenica predsjednice
Lukić Jovana, sekretar pododbora
47 ZAPADNA SLAVONIJA (PAKRAC)
Darko Derenj, predsjednik
Vojislav Vejnović, zamjenik predsjednika
Željko Kenje, sekretar
Facebook komentari
%d blogeri kao ovaj: